Jak wydłużyć penisa?

40% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiarów swojego przyrodzenia. Niemal połowa z nich, poważnie myśli o powiększeniu swojego członka. Czy potrzebnie? Czy rozmiar faktcznie ma takie znaczenie? Według seksuologów – nie. Rozmiar nie ma zbyt dużego znaczenia. Zdecydowanie istotniejsze elementy to gra wstępna, czy technika. Wszakże, głębokość pochwy to zaledwie 10 centymetrów.

Niezależne badanie Franckena, czyli czy dla kobiety rozmiar jest ważny?

O tym, że Panowie zwracają uwagę na rozmiar swojego penisa nie trzeba nikogo przekonywać. A jak jest w przypadku Pań? Czy dla kobiety rozmiar członka ma znaczenie?

Otóż, odpowiedzi na te pytanie podjął się w 2002 roku doktor Francken wraz ze swoimi współpracownikami. Poproszono o udział w ankiecie 375 kobiet. Tylko 45% z nich postanowiło podzielić sie swoimi intymnymi odczuciami.

Odpowiedzi na te pytanie kształtowały się następująco:

Długość penisa jest najważniejsza – 1%; Długość penisa jest ważna – 20%, Długość penisa jest nieważna – 55%, Długość penisa jest całkowicie nieistotna – 22%.

Jak widać, tylko co piąta kobieta uważa rozmiary męskiego przyrodzenia za ważne. Można zatem śmiało powiedzieć, że dla większości Pań rozmiar nie ma znaczenia.

Jak wydłużyć penisa?

Nie każdego mężczyznę są w stanie przekonać powyższe badania, czy zdanie seksuologów. Wielu Panów mimo wszystko pragnie powiększyć swoje przyrodzenie.

Obecnie, medycyna pozwala dokonać tego za pomocą kilku rozwiązań. Najpopularniejsze z nich to:

  • chirurgiczne nacięcie więzadeł wieszadłowych
  • aplikacja kwasu hialuronowego bezpośrednio do członka
  • realizacja określonych ćwiczeń
  • konsumpcja suplementów diet
  • terapia hormonalna

Leczenie hormonalne stosuje się w przypadku zdiagnozowania przypadłości określanej mianem mikropenisa (długość penisa – mniej niż osiem centymetrów w czasie wzwodu), wywoływanej przez niedobór androgenów w organizmie.

Seksuolodzy przekonują jednak, że często jedna konsultacja potrafi wybić ten pomysł z głowy. Wszak, powiększanie penisa wiąże się z ingerencją w nasz organizm.

Opublikowany w SEKS

Dodaj komentarz